Цілодобова наркологічна допомога на дому

Виклик нарколога додому Київ

Часто трапляється так, що лікар-нарколог потрібний тут і зараз. Буває, що у близьких немає можливості привести пацієнта в клініку з об’єктивних обставин. На це може бути декілька причин:

  • тривалий запій або загул, коли людина, не встигаючи протверезіти, приймає наступну дозу наркотику або алкоголю. Такі стани тривають тижнями і можуть призвести до незворотних для організму наслідків;
  • сильно виражений абстинентний синдром з судомними псевдоепілептичними припадками, які не дають фізичної можливості приїхати в клініку;
  • алкогольний делірій («біла гарячка»), при якому пацієнт абсолютно неадекватний;
  • банальний сором чи почуття незручності від відвідування реабілітаційного центру.
закритий стаціонар (на базі клініки)
амбулаторне лікування (денний стаціонар)
детоксикація
кодування (медикаментозне)
від 1 до 6 міс.
від 2-3 разів на тиждень
від 1-3 днів
від 1-2 днів

Ситуація ускладнюється тим фактом, що державна служба швидкої медичної допомоги, приїхавши на такий виклик, однозначно забирає пацієнта до відповідної установи. Однак не всі близькі готові на такий крок. Щоб допомогти їм, наш реабілітаційний центр надає таку послугу, як виклик нарколога додому.
Головна перевага такого візиту в тому, що ніхто нікого не буде примушувати що-небудь робити проти його волі. Ми ніколи не зв’яжемо наркомана або алкоголіка і не потягнемо силою лікуватися. Однак наші фахівці оцінять ситуацію з професійної точки зору і почнуть всі можливі і необхідні заходи для того, щоб врятувати вашу близьку людину.

Основне завдання, яке повинен виконати нарколог-психолог, полягає в тому, щоб знайти підхід до пацієнта, поговорити з ним, переконати прийняти єдине вірне рішення. І в нього вийде! У нашому центрі працюють професіонали!
Якщо потрібна медична допомога, фахівець, що прибув на виклик, проведе необхідний комплекс заходів щодо виведення з запою або зняття абстинентного синдрому. Методи сучасної медицини дозволяють робити це досить швидко і ефективно. Настійно рекомендуємо після цього пройти подальший курс реабілітації в центрі «Альтернатива». Тільки таким чином можна бути впевненим у тому, що лікування дасть тривалий результат.

Якщо вашій близькій людині необхідний виклик нарколога додому, не сумнівайтеся ні хвилини! Телефонуйте в реабілітаційний центр «Альтернатива». Послуги, які ми надаємо, повністю анонімні.
Пам’ятайте: наші фахівці приїжджають не для того, щоб засуджувати людину, а щоб йому допомогти.

Безкоштовна консультація:
тел: (044) 222-68-26


Оцініть статтю за 5-бальною шкалою

Середній: / 5. Всього голосів: