Лечение зависимости от марихуаны

Анаша або марихуана – це один з різновидів рослинного психотропної речовини, що складається з подрібнених в порошок частин конопель: насіння, стебель, листя, суцвіть. Вона являє собою невеликі кубики трави канабісу, отримані шляхом пресування. Назва «канабіс» походить від латинського позначення конопель.
За силою дії марихуана в кілька разів слабкіше, ніж гашиш, що представляє собою концентроване смолиста речовина, вироблене із суцвіть конопель.
Куріння марихуани є найбільш поширеним способом вживання наркотику. Інші шляхи потрапляння в організм – разом з їжею або напоями.

Як кинути марихуану?

Для початку сама людина повинна зрозуміти, що залежність від, здавалося б, «легкої» травички, завдає такої ж шкоди здоров’ю, як і вживання анаші, кокаїну або інших наркотичних засобів.
Деяким, можливо, вдасться самостійно «зав’язати» з марихуаною, але далеко не у всіх це вийде.
Якщо наркоман усвідомив необхідність припинення куріння наркотику і задався питанням :. «? Як кинути марихуану», то фахівці нашого реабілітаційного наркологічного центру «Альтернатива» допоможуть у цьому
У переліку допомоги що надається центру є послуга позбавлення від марихуанової залежності. Кожен хто звернеться до нас отримає спеціалізоване лікування і пройде реабілітаційний період.

Чим шкідлива марихуана?

Чем вредна марихуана?

Наркомани помиляються, думаючи, що від вживання марихуани немає ніякої шкоди, або є, але мінімальний. Від прийому цієї психотропної речовини страждає весь організм.
Розглянемо докладніше, чим шкідлива марихуана.
Сильну подразнюючу дію наркотик має в першу чергу на верхні дихальні шляхи і легені. У курців з’являється осиплість голосу, першіння, нападоподібний кашель. Відзначаються часті захворювання, такі як фарингіт, синусит, ларингіт, бронхіт і пневмонія.
Згубно канабіноїди або фітоканнабіноіди – активні речовини марихуани або гашишу – діють на клітини печінки. Змінюється структура її паренхіми, в запущених випадках може спостерігатися загибель гепатоцитів.
Частими розладами є: прискорене серцебиття, дратівливість, запальні процеси сполучної тканини. Безпосередньо після викурювання сигарети з марихуаною у наркомана піднімається артеріальний тиск.
Типова ознака дії канабіноїдів – це псевдогалюцинації, що представляють собою специфічні розлади психіки, коли візуально об’єкт з навколишнього світу бачиться, як завжди, але в мозку наркомана набуває іншого глибинного значення. Галюцинації відбуваються не наяву, а в його свідомості, причому наркозалежний може усвідомлювати безглуздість таких асоціацій. Також порушується пам’ять, знижується швидкість реакцій, не виключені психози.
Щоб уникнути руйнівного впливу на організм, потрібно якомога раніше почати лікування в профільній клініці чи центрі.

Марихуана і лікування в Києві

На Україні, як і в інших країнах, налічується велика кількість наркоманів, які «сидять» на марихуані. Тому позбавлення від її вживання тут так само актуально, як і скрізь.
Такий наркотик, як марихуана, і лікування від її залежності добре відомі нашим київським психіатрам-наркологам. Ними напрацьовано великий практичний досвід в позбавленні від згубних наркотичних пристрастей. Лікуванням марихуанової залежності займаються в нашому реабілітаційному наркологічному центрі.
Розроблено алгоритм послідовних лікувальних заходів:

  • Детоксикація. Очищення організму від слідів фітоканнабіноідів.
  • Симптоматичне лікування, спрямоване на зняття наслідків від вживання.
  • Психотерапія, якій приділяється дуже велика увага, оскільки залежність від марихуани переважно психологічна, а не фізична.
  • Реабілітація.

Лікування залежності від марихуани в наркологічному центрі

У реабілітаційному наркологічному центрі «Альтернатива» високопрофесійні медичні працівники проводять лікування залежності від марихуани.
Всі етапи лікування у нас проходять під суворим контролем дипломованих фахівців. Створено комфортні умови для тривалого перебування пацієнтів. Для їх розміщення передбачені одно-, дво- та чотиримісні палати. Створені зони відпочинку з м’якими диванами та кріслами, зручними для перегляду телепередач. Є зручна їдальня і кухня, оснащена всім необхідним. У дворі є своя територія для прогулянок з вимощеними доріжками і закритими альтанками.


Оцініть статтю за 5-бальною шкалою

Середній: / 5. Всього голосів: