Для учасників АТО, компенсація 30% вартості лікування

Примусове амбулаторне лікування від наркоманії

Примусове амбулаторне лікування від наркоманії

Лікування наркоманії завжди протікає досить важко. Кожен пацієнт, якому потрібна наркологічна допомога, вимагає індивідуального підходу не тільки з психологічної точки зору, але і з позиції препаратів для лікування що застосовуються. Примусове амбулаторне лікування від наркоманії є незаконним, і ми ні в якому разі його не пропонуємо як рішення.
При надходженні хворого в наркологічний диспансер найчастіше він потребує дезінтоксикації.

закритий
стаціонар (на базі клініки)
амбулаторне лікування
(денний стаціонар)
детоксикація кодування (медикаментозне)
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-3 днів від 1-2 днів
Дезинтоксикация

Дезінтоксикація – це комплекс заходів, покликаних очистити організм від продуктів розпаду наркотичних речовин і вивести їх метаболіти якомога швидше. Незважаючи на однозначно позитивний вплив на організм, який чинить ця процедура, виконуватися вона повинна надзвичайно обережно і тільки кваліфікованими лікарями. Наркологічна клініка – це оптимальна медична установа для проведення детокс-програм. Річ у тім, що разом з метаболітами з організму пацієнта виводиться і сам наркотик, що неминуче наближає стан ломки.

Ломка – це надзвичайно хворобливий прояв абстинентного синдрому, який характеризується болями, галюцинаціями, судомами, глибокою депресією. Іноді цей стан погіршується до критичного і може призвести до смерті пацієнта. Наркологічний центр, як медичний заклад з відповідною ліцензією, має широкі можливості купірувати абстинентний синдром медикаментозно і таким чином полегшити стан ломки.
Наступним кроком, який пропонує реабілітаційний центр «Альтернатива», є психологічна допомога наркозалежному. На цьому етапі складаються індивідуальні програми, у тому числі і з медикаментозною підтримкою, які спрямовані на якомога більш довгу стриманість пацієнта від вживання наркотику.

Лікування наркозалежності пов’язане з рядом складнощів психологічного характеру. Якщо на сьогоднішній день наркологія має в розпорядженні декілька способів пройти стан ломки практично безболісно, аж до занурення хворого в короткочасний контрольований коматозний стан, то немає жодного гарантованого методу, щоб назавжди змусити наркомана відмовитися від приймання чергової дози. Зазвичай нарколог працює з кожним пацієнтом за суто індивідуальною програмою, що значно підвищує шанси на успіх.

Лікування наркозалежних в стаціонарі Київ

Майже завжди для повного позбавлення від наркотичної залежності пацієнтові потрібен психіатр-нарколог. Тільки цей фахівець може грамотно підібрати комбінацію лікарських препаратів, які купирують депресивний стан, нормалізують сон, настрій і обмін речовин. Варто взяти до уваги той факт, що люди, які зловживають наркотиками, зазвичай добре інформовані щодо психотропних лікарських засобів і часто безконтрольно приймають їх. Однак деякі комбінації ліків для колишнього наркомана можуть стати фатальними. Пацієнтам та їх близьким потрібно завжди пам’ятати, що підбір ліків, їх дозування і схему приймання може призначити тільки нарколог.

В Києві розташовано кілька наркологічних клінік, кращою з яких є реабілітаційний центр «Альтернатива». У «Альтернативі» професійні наркологи складуть індивідуальну програму, що включає дезінтоксикацію, зняття абстинентного синдрому, психологічну реабілітацію і курс медикаментозної терапії. У нас психологічну підтримку можуть отримати не тільки особи, які зловживають наркотиками, а й їхні близькі. Наші лікарі працюють окремо з кожним пацієнтом і орієнтовані на кінцевий результат.

Безкоштовна консультація:
тел: (044) 222-68-26