Примусове амбулаторне (стаціонар) лікування від жіночого алкоголізму

закритий стаціонар (на базі клініки)
амбулаторне лікування (денний стаціонар)
виведення з запою (детоксикація)
кодування (медікоментозное)
від 1 до 6 міс.
від 2-3 разів на тиждень
від 1-3 днів
від 1-2 днів
Примусове амбулаторне (стаціонар) лікування від жіночого алкоголізму

Жіночий алкоголізм дещо відрізняється від чоловічої пристрасті до спиртного. Причиною цьому можуть бути як фізіологічні чинники, так і соціальні норми.
Від природи жінки більш емоційні, ніж чоловіки, тому приохотитися до спиртного у них шансів набагато більше. Справа в тому, що ферменти, що розщеплюють алкоголь, у жінок працюють гірше, що в сукупності з меншою кількістю води в організмі і зазвичай невеликою вагою робить спиртне більш токсичним для представниць слабкої статі.
Толерантність до алкоголю у жінок формується набагато швидше, ніж у чоловіків, відповідно, і лікування буде протікати важче. Існує поширена думка про те, що жіночий алкоголізм фактично невиліковний. Це не зовсім вірно. Однак у процесі лікування жіночого алкоголізму лікарю доведеться зіткнутися з великими труднощами, ніж якби він лікував представника сильної статі. Жінки частіше схильні до рецидивів, а кожний наступний курс лікування значно менш ефективний, ніж попередній.

Кодування від алкоголізму

види кодування
термін дії
виробник
еспераль
6 міс.
США
тетлонг-250
1-3 міс.
США
Довженко
від 6 міс.
наркоблокатор
від 3 міс.
США
алкоблокатор
от 3 міс.
США
емоційно стресова психотерапія (торпедо)
від 6 міс.
Франція
Кодування від алкоголізму Київ

Соціальні фактори, які обтяжують лікування, виявляються в наступному. У переважній більшості випадків жінки надходять в реабілітаційний центр або наркологічну клініку вже з повністю сформованою звичкою, сильно вираженим синдромом абстинента і з великою кількістю психічних і соматичних ускладнень. Таке зазвичай відбувається тому, що суспільство ставиться більш терпимо до чоловічого алкоголізму в порівнянні з жіночим. Саме тому пані ретельно приховують свою згубну звичку і тим самим втрачають можливість отримати допомогу з боку, в той час як самі вже не в змозі адекватно оцінювати масштаби проблеми.
До останнього жінки не зізнаються у своєму алкоголізмі, оскільки украй бояться громадського осуду. А без усвідомлення лікування бути не може. Нарколог не в змозі допомогти людині всупереч бажанню останнього.
Тому лікуванням жіночого алкоголізму повинен в першу чергу займатися нарколог-психолог, який переконує пацієнтку в необхідності лікування і націлює її на результат. Фахівці реабілітаційного центру «Альтернатива» володіють знаннями і професійними навичками для позбавлення жінок від згубної пристрасті до алкоголю.

Безкоштовна консультація:

тел: (044) 222-68-26


Оцініть статтю за 5-бальною шкалою

Середній: / 5. Всього голосів: