Медикаментозне кодування від алкоголізму в Києві

Алкоголізм – це хронічна хвороба, для якої характерна некерована залежність від спиртних напоїв (етилового спирту). Алкоголізм може обумовлюватися кількома причинами:

 • психологічними;
 • біологічними;
 • соціальними.

Тут також враховуються генетичні схильності, неблагополучне становище в суспільстві, присутність величезної кількості стресів, досить велика працездатність і тривожність людини, при яких вживання спиртного грає роль «заспокійливих» препаратів.

Ця хвороба не пошкодує нікого на своєму шляху, і їй не важливо, скільки вам років – 20 чи 54. Статеві відмінності теж не грають ніякої ролі, алкоголізм пригнічує і чоловіків, і жінок. Поряд з цим, жіночий алкоголізм зустрічається набагато рідше, але вважається досить тяжкою формою захворювання.

Медикаментозне кодування від алкоголю в Києві

види кодування
термін дії
виробник
еспарель
6 міс.
США
тетлонг-250
1-3 міс.
США
Довженко
від 6 міс.
наркоблокатор
від 3 міс.
США
алкоблокатор
від 3 міс.
США
емоційно стресова психотерапія (торпедо)
від 6 міс.
Франція

Чим небезпечний алкоголізм?

Чим небезпечний алкоголізм?

Фахівці впевнені, що алкоголізм може призвести до соціальної деградації і знищення особистості. Про наслідки говорити не доводиться, так як вони, судячи з усього, бувають самими жалюгідними:

 • поганий стан внутрішніх органів;
 • досить швидкий процес старіння;
 • пригніченість;
 • сварки з близькими / рідними;
 • розлади психічного характеру;
 • трагічні наслідки, аж до суїциду.

Але вихід є!

Неправильно було б людей обманювати, сказавши, що від такої важкої хвороби можна вилікуватися одним уколом. Але в даний час існують найрізноманітніші способи і методи лікування такого захворювання:

 • фізіотерапевтичні методики;
 • медикаментозні способи;
 • різні психотерапевтичні курси.

Кодування: суть процедури

Одним з методів лікування алкоголізму є кодування, шлях якому проклав А.Р. Довженко. Принцип цієї методики полягає в тому, що на підсвідомість людини фахівці впливають гіпнозом з навіюванням повної відмови від алкоголю.
На даний момент є й інші способи кодування:

 • кодування з використанням препаратів, таких як Торпедо і Еспераль, або ж препаратів з пролонгованою дією до 5 років;
 • кодування за допомогою акупунктури;
 • лазерне кодування.

Зайшовши на будь-який форум залежних від алкоголю людей, можна побачити досить багато відгуків про те, як проводилася ця процедура вдома. Дійсно, таке можливо за бажанням клієнта, тільки в такому випадку хворий повинен мати вищий рівень підготовки, оскільки може виникнути ризик надто сильної алергічної реакції на лікарський препарат.

Скільки коштує лікування від алкоголізму?

Скільки коштує лікування від алкоголізму?

Вартість кодування від алкоголізму може визначатися, тільки виходячи з обраного методу кодування й майстерності лікаря. Слід бути обережними і обирати лише перевірені клініки, щоб не потрапити до рук шарлатанів.

Ми готові вам допомогти і позбавити вас від алкогольної залежності!

Відділення Альтернатива, яке вважається лікувально-відновлювальним, при кодуванні кожного клієнта від алкоголізму використовує виключно новаторську і надійну систему лікування. До основних переваг нашого центру можна віднести наступне:

 1. Лікування пацієнта супроводжується суворими правилами дотримання конфіденційності та анонімності.
 2. Ми можемо запропонувати ідеальне співвідношення якості та вартості. Ціна кодування від алкогольної залежності приємно вас здивує при 100 % результаті.
 3. Вам всього лише потрібно дізнатися адресу і телефон нашої клініки на нашому сайті. Консультанти нададуть вам всі необхідні відомості по телефону або ж при індивідуальній зустрічі.
 4. Наша клініка також проводить особливу підготовку пацієнта до процесу кодування, і ми, відповідно, готові супроводжувати нашого клієнта під час всього реабілітаційного періоду.
 5. Фахівці клініки лікувально-відновлювального відділення на вибір нададуть вам кілька методів кодування від алкоголізму і детально пояснять нюанси кожного з них.
 6. Важливо пам’ятати, що алкоголізм — це проблема, з якою ви в силах боротися, а ми будемо раді допомогти вам впоратися з нею.
 7. Ми з повагою ставимося до кожного хворого і робимо все, щоб повернути йому нормальне життя і благополуччя.