Для учасників АТО, компенсація 30% вартості лікування

Примусове лікування алкоголізму

закритий стаціонар
(на базі клініки)

амбулаторне лікування
(денний стаціонар)
виведення з запою
(детоксикація)
кодування
(медикаментозне)
від 1 до 6 міс.
від 2-3 разів на тиждень
від 1-3 днів
від 1-2 днів

Саме слово «хвороба» передбачає наявність болю. Але існує ряд хвороб, для яких присутність болю зовсім не обов’язково, але, тим не менш, вони представляють серйозну небезпеку для організму хворого. Однією з них є алкоголізм – хронічне захворювання, що проявляється стійкою залежністю від вживання спиртних напоїв. Надзвичайно широке поширення в останні десятиліття цього виду захворювання робить алкоголізм особливо складною соціальною та медичною проблемою.

Розвиток алкогольної залежності та її наслідки

Лікування алкоголізму стаціонар в Києві

Алкогольна залежність виникає і формується повільно, непомітно. Вживання спиртних напоїв з часом викликає деструктивні зміни в органах-мішенях, що найбільше страждають від токсичної дії алкоголю. В результаті у хворого розвивається алкогольна енцефалопатія, уражаються життєво важливі внутрішні органи. Пацієнти, що страждають алкоголізмом, нерідко помирають через інфаркт, інсульт, цироз печінки, некроз підшлункової залози. Хворі на алкоголізм приносять нестерпні страждання своїм рідним, вимушеним спостерігати зміни особистості близької людини.

Алкоголізм руйнує не тільки організм, але й особистість хворого, призводячи до розвитку важких змін в його психіці. Залежність починається з випадкових приймань спиртних напоїв, які з часом переростають у побутове пияцтво. З часом дози алкоголю збільшуються, його вживання поступово стає регулярним. Побутове пияцтво триває від одного року до десяти, двадцяти років. З розвитком захворювання відбувається зміна особистості аж до повної алкогольної деградації.

Лікування алкоголізму

Примусове лікування від алкоголізму

Для того щоб зупинити розвиток ускладнень, якими так небезпечний алкоголізм, в Києві існує безліч спеціалізованих наркологічних клінік і центрів. Одним з них є реабілітаційний центр «Альтернатива». Відомо, що лікування алкогольної залежності можливо тільки при спільних зусиллях пацієнта, що хоче позбутися цього стану, та лікаря. Це нелегка праця, що вимагає терпіння від самого хворого і від його близьких.

Кодування від алкоголізму

види кодування
термін дії
виробник
еспераль
6 міс.
США
тетлонг-250
1-3 міс.
США
Довженко
від 6 міс.
наркоблокатор
від 3 міс.
США
алкоблокатор
від 3 міс.
США
емоційно стресова психотерапія (торпедо)
від 6 міс.
Франція

Етапність лікування алкогольної залежності

Етапність лікування алкогольної залежності

Немає особливої пігулки від алкоголізму, що дозволяє раз і назавжди позбутися від цієї небезпечної залежності. Лікування проводиться поетапно, тривало. Застосовуються різні методи лікування алкоголізму.

На першому етапі захворювання лікують купіруванням абстинентного синдрому. З цією метою проводиться активна дезінтоксикация організму із застосуванням препаратів, що нормалізують роботу життєво важливих органів.

Наступним етапом лікування алкоголізму в Києві є усунення тяги до спиртних напоїв, відновлення емоційного стану, нормальної роботи внутрішніх органів. На цьому етапі лікування залежності проводиться із застосуванням психотерапевтичних методик, спрямованих на створення у хворого мотивації повної відмови від вживання спиртних напоїв.

Лікування хворого алкоголізмом на третьому етапі полягає в підборі медикаментозних препаратів для тривалого приймання, призначених для запобігання зриву і відновлення вживання алкоголю надалі. Хворий залишається під наглядом лікаря, який при необхідності проводить корекцію лікувальної програми.

Найважливішим етапом лікування алкоголізму в центрі є соціальна реабілітація хворого. Проведення цього етапу здійснюється за активної участі близьких хворого. Соціальна реабілітація допомагає повернути пацієнта в суспільство, відновити нормальні взаємини в сім’ї, адаптувати його в робочому колективі.

Переваги лікування в реабілітаційному центрі «Альтернатива»

Лікування алкозалежних в стаціонарі Київ

Центр лікування залежностей «Альтернатива» – клініка, що спеціалізується на наданні наркологічної допомоги. Це клініка лікування  алкоголізму, де працюють професіонали високої кваліфікації, які позбавлять хворого від небезпечної залежності та навчать його жити у світі, в якому немає місця алкоголю. Для того щоб повністю подолати алкоголізм, центр має необхідне оснащення і команду професіоналів, які володіють різними методами лікування. Якщо для вас актуальне лікування алкоголізму в Києві, наші лікарі успішно вирішать цю проблему. Звертайтеся в наш центр, ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам.

Безкоштовна консультація:

тел: (044) 222-68-26


Оцініть статтю за 5-бальною шкалою

Середній: / 5. Всього голосів: